ایران‌کاور

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

پیگیری سفارش ایران کاور

صفحه پیگیری سفارش در ایران کاور

امکان پیگیری سفارشات شما عزیزان به روش های مختلفی فراهم گردیده است. مشتریان گرامی میتوانند با هر کدام از این روش ها که راحت تر هستند سفارش خود را پیگیری نمایند. قبل از اینکه نسبت به پیگیری سفارش خود اقدام نمائید خواهشمند است موارد زیر را مطالعه نمائید.

پیگیری سفارش ایران کاور

نکات قبل از پیگیری سفارش در ایران کاور  

1- کلیه سفارشات شما عزیزان طی 1 الی 3 روز کاری تحویل اداره پست میگردد.

2- بعد از تحویل بسته،  اداره پست حدودا بین 2 تا 6 روز کاری زمان برای تحویل مرسوله به شما نیاز دارد.  این زمان توسط اداره پست مدیریت شده و ایران کاور نقشی در کاهش این زمان ندارد.

3- به هر دلیلی اگر تحویل مرسوله پستی شما عزیزان با مشکل مواجه شود یا توسط اداره پست به آدرس دیگری فرستاده شود یا تحویل گیرنده دیگری گردد، شما عزیزان میبایست تا حصول نتیجه منتظر باشید تا فرایند پیگیری یا ثبت شکایت از اداره پست به اتمام برسد. نتیجه این فرایند به مشتری اعلام شده و کلیه خسارات احتمالی به مشتریان عزیز ایران کاور پرداخت میگردد. در این خصوص فروشگاه تعهد کاملی برای جبران خسارت هموطنان عزیز دارد.

 

روش های پیگیری سفارش در ایران کاور

روش های مختلفی برای پیگیری سفارش شما عزیزان تعبیه شده تا کمترین اتلاف وقت را داشته باشید. به این نکته توجه داشته باشید که فروشگاه ایران کاور فقط در ساعات کاری خود پاسخگوی مشتریان گرامی خواهد بود. ساعت کاری فروشگاه از 10 صبح تا 18 عصر در روز های غیر تعطیل میباشد. برای پیگیری سفارش خود یکی از روش های زیر را انتخاب نمائید.

1- تلفن پیگیری سفارشات : 01791011540

2- بخش پیگیری سفارشات حساب کاربری ( کلیک کنید )

3- سامانه گفتگوی آنلاین ( کلیک کنید )